وبلاگ

قرار دادن چند نویسنده در وردپرس

قرار دادن چند نویسنده در وردپرس
آموزش وردپرس / آموزش افزونه های کاربردی / افزونه وردپرس

قرار دادن چند نویسنده در وردپرس

فهرست مطالب

در این مقاله به این موضوع می پردازیم که چگونه می توان چندین نویسنده را به یک پست وردپرس اضافه کرد. در این مقاله موارد زیر را بررسی می کنیم:

چرا می خواهید یک پست با چند نویسنده در وردپرس منتشر کنید؟

قرار دادن چند نویسنده در وردپرس

گاهی اوقات، چندین نفر روی یک پست واحد کار می کنند. ممکن است از نظر طراحی چنین باشد – می توانید دو نفر را برای کار روی یک سناریو اختصاص دهید و از آنها بخواهید جنبه های مختلف آن را پوشش دهند یا با منابع مختلف صحبت کنند. به عنوان مثال، یکی از نویسندگان می تواند مسئول نقل قول از رهبران صنایع مختلف باشد، در حالی که دیگری به سادگی از یک رویداد گزارش می دهد.

افزودن نویسنده دیگری ممکن است پس از گذشت مدتی از تاریخ انتشار پست اصلی اتفاق بیفتد. یک ویرایشگر، سرپرست وبلاگ یا حتی خودتان می توانید تصمیم بگیرید که زمان بازبینی مجدد پست یا به روزرسانی آن با اطلاعات جدید آن مطلب را جذاب تر کنید. در این صورت، اگر کسی ویرایش را انجام دهد، اگر تأثیر آن به اندازه کافی قابل توجه باشد، شایسته است نام او ذکر شود.

چگونه می توان در یک پست نام چند نویسنده را درج کرد

چگونه می توان در یک پست نام چند نویسنده را درج کرد

هر زمان که نیاز به مواردی فراتر از پیشنهادات معمولی وردپرس و افزودن ویژگی های جدید و هیجان انگیز به آن مواجه شدید، اما مطمئن نیستید که آیا می توانید آنها را کد نویسس کنید، باید افزونه مناسب را برای آنها پیدا کنید!

برای افزودن نویسندگان متعدد نیز به یک پلاگین احتیاج است. بنابراین برای انجام چنین کاری افزونه Molongui Authorship را پیشنهاد می کنیم. این یک افزونه نیمه رایگان است، اما بخشهایی از آن که رایگان است دقیقاً آنچه را که نیاز داریم به ما می دهد.

بیشتر بخوانید:

 

 

آموزش ساخت پلاگین وردپرس در 5 مرحله

 

به داشبورد وب سایت خود بروید، به افزونه ها < افزودن جدید، بروید و افزونه Molongui را جستجو کنید. اطمینان حاصل کنید که افزونه Author Box را نصب و فعال کرده اید.

بقیه کار ساده است، زیرا افزونه مستقیماً کار می کند – اگر قبلاً چندین نویسنده را در وب سایت وردپرس خود تنظیم کرده اید. به سادگی به یک صفحه جدید یا صفحه موجود بروید و در گوشه سمت راست پایین پنجره نگاه کنید. شما متوجه یک کارت جدید می شوید که بر روی آن نوشته Authors، و شما می توانید هر تعداد نویسنده ای که می خواهید به آنجا اضافه کنید – هم آنهایی که در وب سایت شما نمایه کاربری دارند و هم آنهایی که می خواهید به عنوان مهمان اضافه کنید.

بیشتر بخوانید:

ساخت نقشه سایت xml در وردپرس و معرفی آن به گوگل

چگونه می توان در یک پست نام چند نویسنده را درج کرد

و هنگامی که پست را منتشر می کنید و می بینید که چه کسانی مسئول ایجاد آن هستند، نویسندگان کاربر و نویسندگان مهمان را که به آن اضافه کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

چگونه می توان در یک پست نام چند نویسنده را درج کرد

کار تمام است. شما می توانید از این افزونه برای افزودن هر تعداد نویسنده به پست های وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. حتی لازم نیست آنها را به عنوان کاربر اضافه کنید – ویژگی quick guest به شما این امکان را می دهد نویسندگان جدیدی را نیز اضافه کنید.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

Molongui به شما امکان می دهد کارهای دیگری را با نویسندگان خود انجام دهید. به عنوان مثال، به شما امکان می دهد یک جعبه نویسنده اضافه کنید که درست زیر مقاله قرار دارد. بنابراین اگر به مسیر Users> All Users بروید، یک کاربر را انتخاب کرده و به سراغ گزینه های نویسندگی Molongui بروید، شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید با جعبه آن نویسنده کار کنید. می توانید برای نویسنده خود بیوگرافی بنویسید و یک عکس برای او تنظیم کنید.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

در مرحله بعد، بخش هایی برای اطلاعات حرفه ای خواهید داشت که شامل شماره تلفن، عنوان شغل، شرکت و وب سایت شرکت است.

بیشتر بخوانید:

تست A/B چیست؟ ترفندهای پیشبرد سایت با سعی و خطا

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

به دنبال اطلاعات حرفه ای لیستی از نمایه های اجتماعی وجود دارد که می توانید در نسخه رایگان به جعبه نویسنده خود اضافه کنید. همه شبکه های اجتماعی مهم از جمله YouTube، Blogger، Instagram، Skype و Twitter در آن وجود دارد.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

در نهایت، می توانید به برخی از تنظیمات افزونه مربوط به جعبه نویسنده، از جمله نمایش یا عدم نمایش آن و نوع اطلاعاتی که باید در آن وجود داشته باشد، دسترسی پیدا کنید. فراموش نکنیم که در نهایت، نسخه Pro به شما این امکان را می دهد که نویسنده را به سادگی به مهمان تبدیل کنید.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

پس از تنظیم دقیق جعبه نویسنده خود، می توانید به گوشه سمت راست پایین ویرایشگر پست بروید و گزینه های منوی جعبه نویسندگی را پیدا کنید. می توانید آنها را نمایش داده یا پنهان کنید و همچنین موقعیت آنها را انتخاب کنید.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

– نویسندگانی که اطلاعاتی به جعبه نویسنده خود اضافه کرده اند، می توانند آن را نمایش دهند. بقیه یک فضای خالی بزرگ دارند که تصویر و اطلاعات آنها می تواند در آن باشد.

چه کارهای دیگری می توانید با این افزونه انجام دهید؟

راه حل دوم: افزودن چند نویسنده به وردپرس

اولین قدم در تلاش ما برای ایجاد یک وبلاگ چند نویسنده وردپرس ساده ترین است-وردپرس به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه کاربران جدیدی را از طریق داشبورد خود اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Users> Add New بروید و فرم ظاهر شده در آنجا را پر کنید:

افزودن چند نویسنده به وردپرس

بیشتر زمینه ها ساده هستند. یک نام کاربری انتخاب کنید، ایمیل نویسنده، نام، نام خانوادگی خود را وارد کرده و یک رمز عبور امن برای آنها ایجاد کنید.

نقش نویسندگان وردپرس خود را مشخص کنید

در پایان صفحه ایجاد کاربر، یک لیست کشویی وجود دارد که می توانید نقش کاربر وردپرس را انتخاب کنید:

نقش نویسندگان وردپرس خود را مشخص کنید

وردپرس دارای چندین نقش کاربر است که اکثر مردم هرگز از آنها استفاده نمی کنند. در مورد افزودن نویسندگان جدید، ما فقط به دو مورد اهمیت می دهیم:

  • نویسنده یا Author: همانطور که از نامش مشخص است، کاربران دارای این نقش اجازه نوشتن، ویرایش، انتشار و حتی حذف مقاله های خود را دارند.
  • مشارکت کننده یا Contributor: نقش مشارکت کننده بسیار شبیه به یک نویسنده است، اما قدرت کمتری دارد. آنها می توانند پست های خود را بنویسند و منتشر کنند، اما نمی توانند پس از پخش زنده آنها را حذف یا ویرایش کنند.

در حالی که تمایز بالا ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، اما وقتی وبلاگ وردپرس به چند نویسنده احتیاج داشته باشد می توان از آن استفاده کرد.

نقش نویسندگان وردپرس خود را مشخص کنید

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

در این مرحله، شما باید پیش از این چندین نویسنده را به سایت خود اضافه کرده و نقش آنها را با توجه به پیشنهادات ما مشخص کرده باشید. به این ترتیب، شما قبلاً یک وبلاگ وردپرس چند نویسنده راه اندازی کرده اید.

زندگی نامه ها معمولاً در ابتدا یا انتهای هر مقاله به صورت بخش های کوچکی ظاهر می شوند و چند خط اطلاعات در مورد نویسندگان مربوطه را نشان می دهند.

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

زندگینامه ها همچنین می توانند شامل پیوندهایی به حساب های نویسنده در رسانه های اجتماعی باشند. برای دستیابی به این هدف، از افزونه Starbox استفاده می کنیم:

به داشبورد وردپرس خود بروید، افزونه را نصب کنید، آن را فعال کنید و سپس به تنظیمات> Starbox بروید. ما می توانیم همه تنظیمات را همانطور که هستند بگذاریم، زیرا مهمترین گزینه – قابل مشاهده در پست ها – به طور پیش فرض روشن است. این گزینه، همانطور که احتمالاً حدس زده اید، تعیین می کند که آیا جعبه های نویسنده در پست های معمولی ظاهر می شوند یا خیر. بسته به نیاز خود، می توانید جعبه نویسنده را از انواع پست سفارشی پنهان کنید.

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

در لیست زیر، تعدادی تنظیمات برای پیکربندی ظاهر جعبه های نویسنده خود خواهید یافت. انتخاب موضوع کاملاً به شما بستگی دارد. توصیه می کنیم یکی را انتخاب کنید که به خوبی با قالب وردپرس شما مطابقت داشته باشد.

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

برای تغییر محتوای جعبه های نویسنده خود، باید به قسمت Users> Your Profile بروید. در انتهای آن صفحه، قسمتی به نام تنظیمات Starbox برای این نویسنده را خواهید یافت. در آنجا می توانید یک تصویر سفارشی (ترجیحاً یک عکس اصلی) بارگذاری کنید، موضوع مورد نظر خود را تغییر دهید (اگرچه توصیه می کنیم از همه آنها یکسان استفاده کنید) و بیوگرافی خود را تایپ کنید.

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

در پایین تر، همچنین می توانید پیوندهایی به نمایه های توییتر و فیس بوک خود وارد کنید تا در کادر نویسنده شما ظاهر شوند. اینها تنها دو گزینه ادغام رسانه های اجتماعی با نسخه رایگان Starbox هستند.

ایجاد بیوگرافی نویسندگان

به یاد داشته باشید که هر یک از نویسندگان شما باید محتوای بیوگرافی خود را سفارشی کنند.

بیشتر بخوانید:

آموزش افزودن محتوا به ابتدا یا انتهای مقالات در وردپرس

لیستی از نویسندگان خود را نمایش دهید

آخرین مرحله به شما امکان می دهد لیستی از کل فهرست نویسندگان خود را با استفاده از یک ویجت ساده وردپرس نمایش دهید. به این ترتیب، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی بین پست های نوشته شده توسط هر یک از آنها حرکت کنند.

برای این مورد، ما از افزونه Author Avatar Lists استفاده می کنیم که به شما امکان می دهد ویجتی را که تصاویر و نام نویسندگان خود را نمایش می دهد، وارد کنید.

لیستی از نویسندگان خود را نمایش دهید

افزونه را نصب و فعال کنید، سپس به قسمت Appearance> Widgets بروید. یک ویجت نویسنده جدید Avatars پیدا خواهید کرد. آن را به مکان دلخواه خود بکشید و سپس باز کنید.

تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که سه تنظیم اصلی را پیکربندی کنیم، عنوان ویجت شما، کدام نقش ها ظاهر می شوند و چه اطلاعاتی را جدا از آواتارها نمایش دهیم. نویسنده یا مشارکت کننده را انتخاب کنید (بسته به انتخابی که در مرحله شماره دو انجام داده اید)، سپس گزینه Show name را در سمت راست تیک بزنید:

لیستی از نویسندگان خود را نمایش دهید

شما همچنین می توانید اطلاعات اضافی را علاوه بر نام در ویجت خود نمایش دهید، اما توصیه می کنیم که همه چیز را تمیز نگه دارید.

 

 

منبع:

 https://qodeinteractive.com/magazine/how-to-publish-wordpress-posts-with-multiple-authors/

 

5 3 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد اینلاین
نمایش همه دیدگاه ها
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
()
x