وبلاگ

ادامه مطلب در وردپرس | تگ more در وردپرس | چرا تگ more کار نمیکند؟

ادامه مطلب در وردپرس | تگ more در وردپرس | چرا تگ more کار نمیکند؟
آموزش سئو / آموزش وردپرس / طراحی سایت

ادامه مطلب در وردپرس | تگ more در وردپرس | چرا تگ more کار نمیکند؟

فهرست مطالب

یکی از نشانه های یک وبلاگ نویس آماتور ظاهر صفحه اصلی آنها است. اگر صفحه ای که برای نمایش مقاله های سایت است همه کلمه های پست های آنها را نشان می دهد ، می توانید متوجه شوید که فرد تازه کار است. بعضی اوقات پست ها 1000 کلمه هستند. کاربران وب سایت شما نمی خواهند پاراگراف به پاراگراف پست ها را طی کنند تا فقط آنچه را که نوشته اید مشاهده کنند. پیمایش پستهای گذشته راه درستی برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما در اولین لحظات ورود کاربران به سایت شما نیست. راه حل مورد استفاده در این زمان ها استفاده از لینک ادامه مطلب در وردپرس است.

یک کد HTML فوق العاده ساده وجود دارد که می توانید برای ساده سازی وب سایت و به اشتراک گذاری بیشتر مطالب خود از آن استفاده کنید. بعلاوه ، متخصصان می گویند شما حتی می توانید با استفاده از این نکته بازدیدهای صفحه خود را دو یا سه برابر کنید! این نکته باید در پلتفرمهای مختلف وبلاگ نویسی کار کند، اما مطمئنا در وردپرس عمل می کند.

برای درج کد HTML، بیشتر بخوانید یا Read More در وردپرس ، دستورالعمل های زیر را بخوانید و دنبال کنید.

راه کار دستی درج ادامه مطلب در وردپرس

برای افزودن دستی این تقسیم بندی، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. این دستورالعمل ها برای انواع پلتفرم های وب کار می کنند.

راه کار دستی درج ادامه مطلب در وردپرس
راه کار دستی درج ادامه مطلب در وردپرس

راه حل دوم استفاده از ورژن اتوماتیک درج ادامه مطلب در وردپرس

در واقع یک روش بسیار آسان برای افزودن ادامه مطلب در وردپرس، کد HTML “بیشتر بخوانید” به وردپرس وجود دارد .

  1. یا روی دکمه ای که در زیر نشان داده شده است کلیک کنید یا همزمان Alt + Shift + T را فشار دهید. این دقیقاً همان کار را خواهد کرد ، اما فقط در وردپرس قابل استفاده است.
راه حل دوم استفاده از ورژن اتوماتیک درج ادامه مطلب در وردپرس

اگر این کار را با همه پست ها یا مقالات وبلاگ خود انجام دهید ، می توانید اطلاعات بیشتری را در صفحه اصلی وبلاگ خود نشان دهید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

هرچند این قالب بندی مزیت دیگری هم دارد. با وارد کردن این کد HTML بیشتر بخوانید ، می توانید تصمیم بگیرید که کجا محتوای پست را قطع کنید تا خواننده را مجبور به کلیک کردن کنید.

اگر تگ more کار نکرد چه کنیم؟

اگر پس از قرار دادن برچسب more در یک پست وبلاگ ، به مشکل برخوردید، به سادگی از طریق تنظیمات وردپرس می توانید این مشکل را حل کنید. با رفتن به داشبورد وردپرس و کلیک روی تنظیمات -> خواندن می توانید این کار را انجام دهید.

اگر تگ more کار نکرد چه کنیم؟

بخشی را با عنوان “برای هر نوشته در خوراک، شامل” را دوباره بررسی کنید. مطمئن شوید که این گزینه روی خلاصه تنظیم شده است. پس از انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

تفاوت چکیده (excerpts) با تگ more

برخی ممکن است سوال بپرسند که آیا درج ادامه مطلب در وردپرس با استفاده از گزینه excerpts قابل انجام نیست؟ باید گفت خیر. می دانیم که با استفاده از گزینه excerpts می توانیم چکیده یا خلاصه ای از متن با تعداد کاراکتر از قبل مشخص شده را به کاربر نشان دهیم، اما با استفاده از تگ  more می توانیم هرکجای متن که می خواهیم گزینه ادامه مطلب را برای کاربر نمایش دهیم.

نکته منفی دیگر در استفاده از چکیده یا excerpts این است که همه قالب های وردپرس از آنها استفاده نمی کنند. برچسب Read More به دلیل ساده تر بودن کار با آن بسیار کاربرپسندتر است.

سخن آخر

امیدواریم این راهنمای سریع در مورد چگونگی گذاشتن لینک ادامه مطلب در وردپرس و نحوه استفاده از برچسب more در آن مفید باشد. گرچه نمی توان از این برچسب در همه جا استفاده کرد (به عنوان مثال ، در صفحاتی مانند پست ها واقعاً کار نمی کند) اما یک روش عالی برای خلاصه کردن و کوتاه کردن پست ها در صفحه اول وبلاگ وردپرس است. شما می توانید یک نمای خوب از محتوایی که در مورد آن می نویسید را به بازدیدکنندگان از سایت ارائه دهید بدون اینکه آن ها مجبور شوند برای این کار کل صفحه شما را پیمایش کنند.

منابع :

https://www.websitespot.com/blog/how-to-insert-read-more-html-code-into-your-blog/

 

 

https://wordpress.com/support/wordpress-editor/blocks/more-block/2/