جامعترین دوره آموزش طراحی سایت به صورت پیشرفته (برای ورود به بازار کار)

جامعترین دوره آموزش طراحی سایت به صورت پیشرفته (برای ورود به بازار کار)

جامعترین دوره آموزش طراحی سایت به صورت پیشرفته (برای ورود به بازار کار)

آموزش پیشرفته وردپرس

دوره آموزش طراحی سایت

برنامه نویسی و طراحی فرانت یکی از پردرامدترین مشاغل در زمینه طراحی وب سایت می باشد، اما فراگیری آن مستلزم تلاش و تمرین و تکرار زیاد است تا بتوانید قالب های حرفه ای طراحی کنید و در این زمینه به درآمد بالا برسید.

دوره آموزش طراحی وب سایت مجموعه وب کد به شما کمک می کند تا بتوانید بعنوان یک متخصص فرانت اند وارد بازار کار شوید و به درآمد بالا برسید. اما چرا باید این دوره آموزشی را انتخاب کنید ؟

1 - طراحی وب سایت چیست ؟

وب سایت مکانی از اینترنت است که صفحه یا تعدادی از صفحات را در خود برای هدفی خاص نگهداری می کند ، در واقع این مکان مجموعه ای از صفحات است که برای هدفی خاص ایجاد شده اند.

طراحی وب سایت مجموعه فرایندی است که یک برنامه نویس وب برای ساختن صفحات وب انجام می دهد. برای طراحی یک وب سایت شما باید به زبان های برنامه نویسی مسلط شوید تا بتوانید صفحات وب را طراحی کنید.

طراحی وب سایت شامل دو بخش فرانت اند و بک اند می باشد. که ما در دوره آموزش طراحی وب سایت ، بخش فرانت اند آن را به شما آموزش خواهیم داد.

2 - چرا دوره آموزش طراحی وب سایت تیم وب کد ؟

دوره آموزش طراحی وب سایت مجموعه وب کد که پیش روی شماست به جرات می توان گفت یکی از جامعترین دوره های آموزشی طراحی وب در ایران است. در این دوره آموزشی سرفصل ها و مباحث بسیاری تدریس خواهد شد که بی شک نمونه آن را نمی توانید در دوره های دیگری پیدا کنید.

در این دوره آموزشی بسیاری از مباحث به صورت کاملا جامع تدریس خواهد شد به طوری که با دیدن این دوره آموزشی شما بی نیاز از هر آموزش دیگری باشید.

دوره آموزش طراحی وب سایت

3 - در این دوره آموزشی چه چیزهایی خواهید آموخت ؟

دوره آموزش طراحی وب سایت مجموعه وب کد متشکل از 6 دوره آموزشی جامع می باشد. ما در این دوره آموزشی تلاش می کنیم که با ارائه کاملترین سرفصل های آموزشی شما را از هر منبع آموزشی دیگری بی نیاز کنیم.

شما با گزراندن این 6 دوره آموزشی که همه آن ها به صورت جامع در یک دوره واحد با نام دوره آموزش طراحی وب سایت جمع آوری شده اند به یک متخصص حرفه ای فرانت اند تبدیل خواهید شد.

دوره آموزش HTML و CSS

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروژه طراحی سایت با HTML و CSS

محتوای آکارادئون

دوره آموزش JavaScript

محتوای آکارادئون

دوره آموزش JQuery

محتوای آکارادئون

دوره آموزش BootStrap

محتوای آکارادئون

دوره آموزش SASS

محتوای آکارادئون

دوره آموزش Adobe XD

محتوای آکارادئون
4 - این دوره مناسب چه کسانی است ؟

به طور کلی می توان گفت هر کسی که تا حدودی به اینترنت و کامپیوتر مسلط هست و تا حدی به زبان انگلیسی آشناست می تواند در این دوره آموزشی ثبت نام کند. این دوره آموزشی از مقدماتی ترین مباحث شروع شده و به سطح پیشرفته می رسد.

5 - پیشنیاز های این دوره آموزشی چیست ؟

داشتن یک کامپیوتر یا لپ تاپ، شنایی اولیه با اینترنت و جستجو در اینترنت و آشنایی نسبی با زبان انگلیسی پیش نیازهای این دوره آموزشی می باشد.

6 - توجیه اقتصادی قیمت دوره آموزش طراحی وب سایت

بعد از اتمام این دوره آموزشی شما بعنوان یک نیروی متخصص می توانید جذب شرکت ها شده و در شرایط فعلی می توانید درآمدی بالای 5 میلیون تومان کسب کنید.

و یا می توانید به صورت فریلنسری کار کنید و برای هر پروژه فرانتی که انجام می دهید مبلغی متناسب با آن پروژه دریافت کنید که ما مجموعه وب کد حداقل مبلغی که برای پروژه های فرانت دریافت می کنیم بالای 6 میلیون تومان می باشد.

پس می توان گفت هزینه ای که برای این دوره آموزشی پرداخت می کنید منطقی می باشد.

7 - بعد از اتمام این دوره شما چه کارهایی می توانید انجام دهید ؟

به جرات می توان گفت این دوره آموزشی که برای شما کاربران محترم در نظر گرفته ایم یکی از جامعترین دوره های آموزشی در سطح ایران می باشد. بعد از اتمام این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود که :

  • فرانت اند یک وب سایت را به صورت کامل و صفر تا صد طراحی کنید.
  • هر طرح UI \ UX طراحی شده با Adobe XD و یا فتوشاپ را کد نویسی کنید.
  • شما قادر خواهید بود بعنوان برنامه نویس فرانت اند جذب شرکت ها شوید.
  • شما قادر خواهید بود بعنوان یک فریلنسر پروژه های طراحی وب سایت را انجام دهید.
  • هفته 1-8:
    هیچ موردی در این بخش وجود ندارد
User Avatar
آریا مسعودخواه هستم، عاشق برنامه نویسی و یادگیری مداوم موضوعات جدید. فوق لیسانس مهندسی برق - الکترونیک. بیش از 10 سال هست که در حوزه برنامه نویسی و طراحی وب سایت فعالیت دارم.

نظرات

متوسط امتیازات

0
(0 امتیاز)

جزئیات امتیازات

0
0
0
0
0
قیمت 1,300,000 تومان
مدرس آریا
مدت زمان 80 ساعت
ثبت نام شده 147 دانشجو
زبان فارسی
مهلت 20 اردیبهشت 1400

رایگان یاد بگیرید

دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با وردپرس

زودتر از سایرین از جدیدترین دوره های آموزشی رایگان ما با خبر شوید
اطلاعات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود